Katarzyna Tomczewska – Właścicielka Kancelarii, jest biegłym rewidentem wpisanym do rejestru biegłych rewidentów prowadzonym przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów pod numer 12735. Wiedzę i doświadczenie w zakresie rachunkowości, podatków i badań sprawozdań finansowych zdobywała w międzynarodowej korporacji audytowej z tzw. wielkiej czwórki badając średnie i duże przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, usługowej, handlowej, wydobywczej jak również klub sportowy z Ekstraklasy. Kierowała również przez wiele lat zespołem podatkowym i uzgodnień księgowych w banku. Komunikatywnie mówi po angielsku.


Kancelaria współpracuje z profesjonalistami z zakresu prawa podatkowego i z zakresu kadrowo-płacowego a są to:


Kancelaria Doradztwa Podatkowego Agnieszka Arasimowicz. Właścicielka Kancelarii jest licencjonowanym doradcą podatkowym wpisanym na listę pod nr 12535.
Wiedzę i doświadczenie z zakresu podatków zdobywała pracując kilkanaście lat na kierowniczych stanowiskach w urzędach skarbowych w tym w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym obsługującym największych podatników z obszaru Dolnego Śląska. Poznała również wymagające środowisko międzynarodowej korporacji kierując zespołem podatkowym. Od 3 lat z powodzeniem prowadzi kancelarię, współpracując z klientami z branż deweloperskich, serwisowych, usługowych, prawniczych.

www.taxad.pl   
Weronika Dzieciniak – HR business partner z ponad 12 letnim doświadczeniem. Ukończyła studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej oraz Psychologię w biznesie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Doświadczenie w działaniach HR zdobywała w międzynarodowych korporacjach.
Jest specjalistą zarówno w obszarze twardego HR (kadry i płace) jak i miękkiego HR (rekrutacje, budowanie struktur, kreowanie polityk HR, budowanie systemów wynagrodzeń, szkolenia , rozwój pracowników). W swojej pracy jest partnerem dla managerów i wspiera ich w jak najlepszym wykorzystaniu zasobów, jakie mają. Jednocześnie dba o satysfakcję pracowników, co w efekcie buduje kulturę organizacji i wyróżnia pracodawcę na rynku. Biegle mówi po angielsku.

www.efekthr.pl

Mamy wiedzę, mamy doświadczenie, mamy umiejętności, znamy wysokie standardy współpracy w międzynarodowych korporacjach oraz potrzeby i trudności funkcjonowania przedsiębiorców lokalnych i międzynarodowych.

Zapraszamy do współpracy!